Laurens van EgmondLaurens van EgmondLaurens van EgmondLaurens van Egmond
  • Wie zijn wij?
  • Wat doen wij?
  • Wat houdt ons bezig?
  • Ons team
  • Werken bij
  • Duurzaamheid
  • Contact
MENU
  • T(038) 33 71 720
  • Einfo@bonotraffics.nl

Laurens van Egmond

  • Home
  • Ons team
  • Wat wij doen
  • Laurens van Egmond

Laurens

van Egmond

Adviseur mobiliteit

0383371720

Dit is Laurens. Laurens heeft ontzettend veel kennis van vele tram- en metrosystemen in de wereld. Het liefst werkt hij daarom aan openbaar vervoer gerelateerde opdrachten. Al is de verscheidenheid aan opdrachten wel iets wat hij waardeert bij BonoTraffics. Voor Laurens geldt bovendien: hoe groter de opdracht, hoe beter. En gooi er ook maar een (vakinhoudelijke) brainstormsessie tussen.

Na het werk ploft hij lekker op de bank of maakt hij zich klaar voor floorballtraining. In het weekend daagt hij graag zijn vrienden uit voor een van de versies van Ticket to Ride of een ander bordspel, onder het genot van speciaalbier.

LaurensVanEgdmond_S
'Ik voel me bij BonoTraffics erg gezien als werknemer.'
Laurens_persoonlijk

Wist je dat?

Laurens zijn verkeerskundige kennis vooral heeft opgedaan pas nadat hij bij BonoTraffic is komen werken?

Share

Wat kunnen we voor u doen?

Bel ons verkeerskundig adviesbureau voor een verkeersontwerp, een participatietraject, verkeersonderzoeken, beleidsadviezen of de openbaar vervoer-analysetool OVIT. We helpen u graag bij zowel uw grote projecten als korte opdrachten. Ook detacheren we allround verkeerskundigen en bieden verkeerskundige cursussen aan vanuit onze BonoAcademy. Adviesbureau met specialisten in verkeer.

Snel naar

  • Wie zijn wij?
  • Wat doen wij?
  • Wat houdt ons bezig?
  • BonoAcademy

Contact

BonoTraffics
Berklaan 2
8262 BK Kampen

  • T(038) 33 71 720
  • Einfo@bonotraffics.nl

Blijf op de hoogte

Volg ons op:

© 2020 BonoTraffics | Cookie Policy | Privacyverklaring | Webdesign: Bureau Hanze